Meist
______________________________________________________________________________________________________________

AEG Kivi OÜ on kogenud haljastuse ja kõikvõimalike sillutis- ja looduskivide paigaldamisega tegelev ettevõte. Oleme spetsialiseerunud tänavakivide ja äärekivide paigaldusele. See on kõige lihtsam ja mugavam viis rajada omale sissepääsuteed, parkimisplatsi, aiateed, grilliplatsi jne võimalusi on palju. Tänavakivide puhul on tegemist püsiva, kvaliteetse ja loodusliku materjaliga, mis tagavad puhta ning kuiva õueala, samas loob see kena kontrasti haljastusega. Kive iseloomustab vastupidavus välismõjudele, pikaealisus, külma- ja libisemiskindlus ning värvi ja vormi säilivus. Enamik tänavakive on betoonist, kuid soovi korral saab valida ka graniidist, paekivist ja kvartsiidist.


Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele laias valikus teenuseid, tagades seejuures nende kvaliteetne teostamine kokkulepitud ajal. Ettevõtte hinnapoliitika on paindlik ning alati tasub küsida hinnapakkumist.
Loomulikult ei piirdu meie võimekus vaid ülalkirjeldatud töödega, seetõttu on mõistlik oma soovidega pöörduda otse meie esindaja poole. Alustuseks võta meiega ühendust ja aitame teostada just sulle sobivat sissepääsuteed, parkimisplatsi, aiateed, grilliplatsi, õueteed jne.

Töid teostame peamiselt Tartus ja Tartumaal. 
.